• Vážení rodičia a milí žiaci! Slávnostné otvorenie školského roka 2020/2021 sa uskutoční 2.9.2020.

• Vážení rodičia a milí žiaci!
            Slávnostné otvorenie školského roka 2020/2021 sa uskutoční 2.9.2020.
            Žiaci 1. ročníka s jedným zákonným zástupcom sa stretnú najneskôr o 8:00 hod. v triede.
            Žiaci 2. ročníka  sa stretnú najneskôr o 8:00 hod. v triede bez vstupu zákonného zástupcu. Každý žiak musí pri vchode do budovy odovzdať dokumenty ohľadom COVID-19, podpísané zákonným zástupcom. Inak žiak nemôže nastúpiť do školy. Dochádzka do školy je povinná.
            Všetky potrebné dokumenty sú pripojené pod textom. V prípade, ak si ich neviete vytlačiť, budú pripravené pre zákonných zástupcov pri vchode do budovy. Zároveň bude prebiehať aj ranný filter - meranie telesnej teploty, dezinfekcia rúk, vstup s rúškom. Žiadame Vás o dodržiavanie odstupu 2 metre.
            Dňa 2.9. 2020 žiaci ešte nebudú mať obed. Stravovanie je zabezpečené od 3.9.2020.

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na Vás!